Для нього розмір мав значення

Нарешті я усвідомила комплекс Віктора, який перетворив наше життя на страшний сон

Ми побралися шість років товлу, ще студентами. Через чотири місячі після знайомства вже несли заяву у рацс. Радісні, усміхнені, закохані... Хто ж міг подумати, що вже через рік наші стосунки перетворяться на справженє пекло

У ліжку Віктор був моїм першим. Ми не займалися цим до шлюбної ночі — хотіли зберегти хоч трошки романтики. Пригадую, очікуваної болі я так і не відчула. Натомість чоловік був зі мною настільки ніжним, цілував та гладив кожен сантиметр мого тіла так, що я ледь не втрачала тями від незнаного раніше задоволення.

Після першої ночі кохання мені хотілося якомога швидше знову пережити близькість із Віктором. Це мене і тішило, і лякало водночас. "Невже я така розпусна й безсоромна?" — подумки запитувала себе, у той час як Віктор... спокійно засинав поруч, навіть не торкнувшись мого вимитого та намащеного пахучими кремами тіла.

Одного разу чоловік повернувся додому напідпитку та взяв мене силоміць. Він знущався з мене, обізвав хтивою шльондрою. Після тієї жахливої ночі я завагітніла. Коли народилася донечка, через якийсь час Віктор знову почав домагатися мене силою. Та це було б ще півбіди, якби він чіплявся до мене в ліжку. А він то почне чіплятися до мене прямісінько у парку, на очах у дітей та жіночок із візочками. То вночі виведе на сходовий майданчик і там... тоді як у кімнаті у ліжечку розривається від плачу наша крихітна донечка.

Потім Віктор сказав, що я фригідна і що мене треба лікувати. Я почала ходити до психолога, котрому розповіла все — від першої зустрічі з чоловіком і до моменту, коли він почав знущатися з мене в сексуальному плані. Лікар сказав, що, скоріш за все, Віктор незадоволений своїми сексуальними можливостями, от і компенсує їх надмірною агресією.

Я спробувала намовити чоловіка піти на сеанс до психолога разом зі мною. Однак він розчервонівся, почав обзивати мене шизофренічкою, скандалив і сердився. У цьому надміру збудженому емоційному стані він почав говорити щось про коханців із метровими статевими органами, про те, що я сплю з кількома чоловіками водночас, бо одного мені не вистачає, й інші дурниці.

Нарешті я усвідомила комплекс Віктора, який перетворив наше життя на страшний сон.

Так, статевий орган мого чоловіка не назвеш великим, однак я ніколи про це навіть і не думала. Наша перша і єдина ніч кохання, яка була одразу після одруження, запам'яталася мені на все життя. Віктор був таким чуттєвим і ніжним зі мною, що здавалося, я отримувала більший оргазм від його дотиків і поцілунків, а не від банального контакту. Чи, може, мені потрібно було ще тоді сказати, що я млію в його обіймах, шаленію від однієї його присутності, і тоді він не накрутив би у своїй голові казнащо?

Але тепер було пізно.

Я почала заводити романи на стороні. Бурхливі, бездумні, невдалі — байдуже. Лише б відволіктися від пекла вдома. Я навіть кілька разів погодилася на секс за гроші, щоб чоловік не обзивав намарно "курвою" удома.

Я так і не пішла від нього. Моє пекло триває уже шостий рік. Але сьогодні вирішила таки довести своє розлучення до кінця і почати нове життя. Мабуть, через те написала і вам, бо ж коли перечитаю свою історію на папері, уже не зможу загальмувати та повернутись назад у минуле.

Олександра

Джерело: "Моя сповідь №3(27) 2014"