30 тисяч за ніч із тобою

Я розлучилася з чоловіком, щоб стати... коханкою. Дорогою коханкою

Мені 35 років, маю двох дітей. Працюю на підприємстві, у якого свої філії по всій Україні, і ніби ж усе в житті мала. Чоловік кохав, діти тішили, у домі — достаток. Однак не зуміла зберегтм цього. Навіть не знаю, як так сталося...

ДУМАЛА, ЦЕ — ГРА

Із Владом ми познайомилися на роботі. Він був начальником одного з відділів нашого підприємства. Цікавий та веселий чоловік не міг не привертати уваги. Мужчини, які чогось досягли в житті, завжди мене цікавили. Ми розмовляли, кидали зацікавлені погляди в бік одне одного, фліртували. Вірила, що зможу вчасно зупинитися, дати відсіч цьому мачо, який дивився на жінку з єдиною думкою, як би то затягти її в ліжко.

Він одружений, також має двох дітей. На людях це була успішна та цілком гарна сім'я. Його дружина, правда, не працювала, а він шукав усе нові й нові враження в обіймах жінок, котрі не мріють про розвиток стосунків.

Коли він почав фліртувати зі мною, це лестило. Потім, якось незрозуміло, у який період наших стосунків, ми опинилися в ліжку. "Це тільки один раз", заспокоюваная себе, коли йшла додому після обіймів чужого. Вдома старалася ніяк не виказати своїх почуттів, свого гріха... Дивилася та всміхалася чоловікові, котрому поклялася бути вірною перед Богом. Пригорталася до нього, а в думках тільки одне: навіщо я таке зробила?

Але те, що сталося один раз, рано чи пізно повториться вдруге. То вже був мій вибір. Вирішила не пручатися своїм бажанням.

Згодом це настільки затягнуло, що, як дози, потребувала його пестощів, його слів. Влад був інколи дивний. То кохалися ніжно та романтично, то неначе жорстокий самець, що будь-якої миті здатен розірвати і знищити свою жертву. Щиро скажу, мені в такі моменти було трохи лячно. Після сексу він міг мене обзивати різними лайливими словами, від яких сльози накочувалися на очі. А потім, бачачи мій сум, сміявся і пригортав до себе. Хіба нормальна людина так зробить?

"Він божевільний", думала я, та нічого не могла з цим зробити. Бувало, фірма організовувала різні вікенди. Ми їздили в гори чи на сплави сім'ями. Його заводило, коли ми відлучалися від своїх половинок покохатися, а потім, нібито нічого й не було, знову наче випадково, наздоганяли своїх. Зараз сама дивуюся, як про наш роман не здогадалися співробітники.

Не можу зрозуміти, що ще, крім сексу, нас тоді поєднувало. Але наші стосунки тривали аж п'ять років (!). Тепер себе питаю, може, це й було кохання? Може, саме таким воно має бути? Не спокійним та врівноваженим, а ненормальним, яке може вибухнути будь-якої миті?

СПОКУСЛИВА ПРОПОЗИЦІЯ

За цей час я зневірилася у своєму чоловікові. Можливо, розлучення, яке я ініціювала, було як відплата за мої гріхи. Не могла дивитися йому в очі. Не могла далі обманювати та усміхатися, займатися з ним сексом, організовувати сімейні святкування.

Та цікаво й те, що з Владом ми так і не почали жити разом. Він не наважився розлучитися з дружиною. Боявся, а що ж подумають інші? А мені здається, він просто не хотів чогось змінювати у своєму житті. Тому після розлучення вирішила й розірвати з ним стосунки. Це було неймовірно важко і боляче. Я бачила його і знову хотіла в ці обійми. Але силою волі змушувала себе приборкувати такі думки.

Пробувала забутися з іншими чоловіками. Зараз у мене є мужчина, думала, що щаслива з ним. Та минуле знову нагадало про себе.

Завжди старалася на роботі не перетинатися з Владом. Якщо й бачилися, то лише віталася та йшла своєю дорогою. Проте одного разу він зустрів мене. Зловив за руку та попросив, аби я з ним... переспала. За це готовий заплатити 30 тисяч гривень. Половину дає відразу, решту — після сексу. Я обурилася, та, нічого не відповівши, пішла далі. Він лише гукнув, що чекатиме моєї відповіді. І що ви думаєте? Я зацікавилася цією пропозицією. Як не пробувала її викинути з голови, але розуміла: якщо відразу не відмовила, то, напевно, згодна...

Він хоче заплатити мені як дорогій повії, а я ще роздумую над цим? Може, хочу лише знову відчути його тепло, відчути подих, але боюся, що рано чи пізно влізу в те саме болото? Що спогади про цю одну ніч розриватимуть мене на тисячі шматочків? І знову почну його ревнувати та божеволіти?!

Гроші, які він мені пропонує, дозволили б погасити кредит та поїхати за кордон на відпочинок. Але що про себе думатиму після того, як кохатимусь за гроші? Мені потрібно дати йому відповідь, а я й досі не здатна знайти собі виправдання. Бо ж десь у душі готова взяти ті бісові папірці та продати своє тіло цьому чоловікові, який не гребує нічим, аби досягти свого.

Ці думки розривали мене доти, доки я не сказала Владові "так". Він заплатив 30 тисяч. Це була чудова ніч кохання! Мою зраду відчув чоловік, з котрим на той момент зустрічалася. Бо після тієї ночі я до нього остаточно охолола. А що Влад, спитаєте ви? Робить вигляд, ніби між нами нічого не було. На побаченні не наполягає.

Я ж погасила кредит за квартиру і їду з дітьми відпочивати до моря. Скоро в них канікули. Приїду — побачимо. Якщо буде пропозиція, може, підвищити ціну до 50 тисяч?

Софія, 35 років, Чернівці

Джерело: "Моя сповідь №3(27) 2014"